همیاری والدین آنلاین

 

همیاری والدین آنلاین

سخنران : دکتر محمد حسین شریفیان

زمان برگزاری: پنج شنبه ۱۸ و دوشنبه ۲۲ اردبیهشت

ساعت ۱۷ تا ۱۸

برای ثبت نام با شماره ۰۹۱۲۹۲۱۹۲۲۴ تماس بگیرید.

نشست های همیاری والدین یکی از مهمترین فعالیت های آموزشی در تربیت سالم است که از کارگاه دوم به بعد بخشی از برنامه هر کارگاه می باشد. در این نشستها والدین با مطرح کردن مسائلی که در تربیت فرزندشان دارند در محیطی امن و دوستانه به همفکری و استفاده از تجربیات همدیگر می پردازند و برای هر کدام از مسائل با توجه به آموزه های تربیت سالم و کاربست آنها در زندگی روزمره شان راه حلی می بایند.
مهمترین نقش را در این رویداد، والدین دارند و همگی تجربیات ارزشمند خود را عرضه می کنند و با هدایت تسهیل‌گر نشست یافتن راه حلهای مناسب برای چالشهای تربیتی می پردازند .
در نشست بعدی والدین این راه حلها پیگیری می شوند و اثربخش بودن و یا نبودن آنها مورد ارزیابی قرار می گیرد. همیاری والدین محلی مناسب برای شناخت بیشتر والدین از خودشان و درک بهتر اقتضای سن فرزندانشان است.
شرکت در نشست‌های همیاری والدین برای والدینی که حداقل دوره مقدماتی کارگاه های تربیت سالم را گذرانده باشند مفید تر خواهد بود.
به امید دیدار شما در اولین نشست آنلاین همیاری والدین با موضوع مسایل تربیتی این روزهای خانواده تربیت سالم در ایران.

نکات مهم در مورد کلاس آنلاین تربیت پویا

۱- این کلاس آنلاین با پشتیبانی Skyroom برگزار می شود و نیازی به نصب برنامه خاصی نیست.

۲- برای شرکت در دوره نیاز به اینترنت پر سرعت ندارید. سرعت اینترنت گوشی‌های موبایل پاسخگوی کلاس خواهد بود اما اگر اینترنت پر سرعت داشته باشید تصاویر را با کیفیت تر دریافت خواهید نمود.

۳- برای استفاده بهتر از کلاس، با لپتاپ یا تبلت در کلاس شرکت کنید. همچنین استفاده از گوشی کیفیت صدای شما را افزایش می دهد.

۴- پس از ثبت نام از طریق  واتس اپ فایل های مرتبط با کلاس برای شما ارسال می شود. چنانچه قبل از کلاس نیز لازم باشد فعالیتی انجام دهید از همین طریق به شما اطلاع داده می شود و از طریق واتس اپ هم از شما دریافت می شود.

۵- لینک کلاس آنلاین تربیت پویا روزهای قبل از برگزاری کلاس برای شما ارسال می شود و با کلیک کردن روی آن می توانید ورود به کلاس را امتحان کنید. (این کار را تا ساعت شروع کلاس به تاخیر نیاندازید تا در صورت نیاز به پشتیانی فرصت کافی وجود داشته باشد).

۶- الزاما شماره تلفن همراه وارد شده در فرم ثبت نام اجازه ورود به کلاس را دارد و مطالب به همان شماره ارسال می شود.

۷- قبل از زمان برگزاری کلاس در ساعت مشخصی که به اطلاع شما خواهد رسید به صورت آزمایشی از شما خواسته می شود که وارد کلاس شوید و ضمن آشنایی با فضای کلاس، تجهیزات شما تست می شود.

۸- غیر از مدرس پشتیبان فنی هم در کلاس حضور دارد و در صورت نیاز در حل مسائل فنی همراه شما خواهد بود.

۹- در این کلاس تصویر شرکت کنندگان توسط مربی و سایر شرکت کنندگان دیده نخواهد شد. هر فردی می‌تواند پوشش خاص خودش را داشته باشد.

۱۰- در صورت داشتن سوال حین تدریس استاد، افراد مانند کلاس‌های حضوری می‌توانند با بلند کردن دست و وصل شدن میکروفون توسط استاد، سوال خود را مطرح کنند.

۱۱- استفاده از کلاسها صرفا برای شرکت کنندگان است و ضبط صدا و تصویر مجاز نمی باشد.

۱۲- در صورتی که دوره آموزشی به هر دلیلی لغو شود، کل مبلغ دوره به حساب شخصی فرد شرکت کننده عودت داده خواهد شد.

فهرست