جلسه سوم و چهارم کودک کتاب خوان

توضیحات کلاس


شاید امروز کمتر کسی باشد که از اثرات مثبت و اعجاب انگیز، خواندن کتاب روی ذهن و عملکرد انسان در زندگی شخصی و اجتماعی خبر نداشته باشد. از همین روی یکی از مهم ترین دغدغه های پدران و مادران متعهد و مسئول، چگونگی علاقمند کردن فرزندانشان به کتاب خوانی است. در عین حال سرانه مطالعه در ایران فقط ۵/۱۲ دقیقه در روز است.

در این کلاس، با اهمیت کتابخوانی و تاثیر آن بر روند رشد و یادگیری فرزندانمان آشنا می شویم، همچنین روش هایی برای علاقمند کردن به مطالعه یاد می گیریم و به معرفی و بررسی تعدادی از کتاب های مناسب و کاربردی و مناسب برای تربیت فرزندانی توانمند و سالم خواهیم پرداخت.

مخاطبان کلاس


والدین و معلمان کودکان پیش از دبستان و دبستان

طول کلاس


دو جلسه

مدرس کلاس


صادق آرمان پویا

صادق آرمان پویا 

دارنده گواهی تئوری انتخاب، واقعیت درمانی و مدیریت راهبرانه از موسسه ویلیام گلاسر | عضو گروه مدرسان تربیت سالم

توضیحاتی درباره کلاس آنلاین


۱) این کلاس آنلاین، در پلتفرم Skyroom برگزار می شود و نیاز به نصب برنامه خاصی نیست.

۲) برای شرکت در کلاس، نیاز به اینترنت پرسرعت ندارید. سرعت اینترنت موبایل پاسخگوی کلاس است. اما اگر به اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشید، تصاویر را با کیفیت بالاتری دریافت می کنید.

۳) برای استفاده بهتر از کلاس، از لپ تاپ یا تبلت استفاده کنید. همچنین استفاده از هندزفری کیفیت صدای شما را افزایش می دهد.

۴) پس از ثبت نام، فایل های مرتبط با کلاس در واتس اپ برای شما ارسال می شود. چنانچه قبل از کلاس نیاز به فعالیتی باشد، از همین طریق به شما اطلاع داده می شود.

۵) روزهای قبل از برگزاری کلاس، لینک کلاس آنلاین برای شما ارسال می شود. با کلیک روی لینک می توانید ورود به کلاس را امتحان کنید (این کار را تا ساعت شروع کلاس به تاخیر نیندازید تا در صورت نیاز به پشتیبانی فرصت کافی وجود داشته باشد).

۶) قبل از زمان برگزاری کلاس، در ساعتی مشخص از شما خواسته می شود تا وارد کلاس شوید تا با فضای اسکای روم آشنا شوید و همچنین میکروفون شما تست شود.

۷) غیر از مدرس، پشتیبان نیز در کلاس حضور دارد تا در صورت نیاز مشکلات شما را رفع کند.

۸) در این کلاس، تصویر شرکت کننده توسط مدرس و سایر شرکت کنندگان دیده نخواهد شد.

۹) در صورت داشتن سوال حین تدریس، می توانید از علامت دست استفاده کنید تا مدرس میکروفون شما را روشن کند.

۱۰) استفاده از کلاس صرفا برای شرکت کنندگان است و ضبط صدا و تصویر مجاز نیست.

۱۱) اگر به هر دلیلی دوره لغو شد، کل مبلغ به شما بازگردانده می شود.

فهرست