کلاس آنلاین ارتباط موثر با نوجوانان

توضیحات کلاس


پدرها و مادرهایی که فرزند نوجوان دارند، معمولا احساس می کنند که سرمایه زندگیشان در حال از دست رفتن است. همه زحماتی که برای تربیت فرزندانشان کشیده اند، ناگهان از دست می رود و فرزندشان دیگر آنها را قبول ندارد. هر گامی که برای مداخله بر می دارند و می خواهند مانند گذشته دلسوزی و مراقبت کنند، گویی آنها را از فرزندشان دور می کند. در این کلاس، شرایط رشدی سن نوجوانی، نیازهای آنها و روش های برقراری ارتباط موثر با نوجوانان بررسی می شود.

مخاطبان کلاس


والدین نوجوانان

طول کلاس


یک جلسه

مدرس کلاس


محمدهادی قربان

محمدهادی قربان 

کارشناس روانشناسی عمومی | عضو گروه مدرسان تربیت سالم

توضیحاتی درباره کلاس آنلاین


۱) این کلاس آنلاین، در پلتفرم Skyroom برگزار می شود و نیاز به نصب برنامه خاصی نیست.

۲) برای شرکت در کلاس، نیاز به اینترنت پرسرعت ندارید. سرعت اینترنت موبایل پاسخگوی کلاس است. اما اگر به اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشید، تصاویر را با کیفیت بالاتری دریافت می کنید.

۳) برای استفاده بهتر از کلاس، از لپ تاپ یا تبلت استفاده کنید. همچنین استفاده از هندزفری کیفیت صدای شما را افزایش می دهد.

۴) پس از ثبت نام، فایل های مرتبط با کلاس در واتس اپ برای شما ارسال می شود. چنانچه قبل از کلاس نیاز به فعالیتی باشد، از همین طریق به شما اطلاع داده می شود.

۵) روزهای قبل از برگزاری کلاس، لینک کلاس آنلاین برای شما ارسال می شود. با کلیک روی لینک می توانید ورود به کلاس را امتحان کنید (این کار را تا ساعت شروع کلاس به تاخیر نیندازید تا در صورت نیاز به پشتیبانی فرصت کافی وجود داشته باشد).

۶) قبل از زمان برگزاری کلاس، در ساعتی مشخص از شما خواسته می شود تا وارد کلاس شوید تا با فضای اسکای روم آشنا شوید و همچنین میکروفون شما تست شود.

۷) غیر از مدرس، پشتیبان نیز در کلاس حضور دارد تا در صورت نیاز مشکلات شما را رفع کند.

۸) در این کلاس، تصویر شرکت کننده توسط مدرس و سایر شرکت کنندگان دیده نخواهد شد.

۹) در صورت داشتن سوال حین تدریس، می توانید از علامت دست استفاده کنید تا مدرس میکروفون شما را روشن کند.

۱۰) استفاده از کلاس صرفا برای شرکت کنندگان است و ضبط صدا و تصویر مجاز نیست.

۱۱) اگر به هر دلیلی دوره لغو شد، کل مبلغ به شما بازگردانده می شود.

فهرست