دوره آنلاین تربیت سالم خردسالان (4-6)

توضیحات دوره


انگار همین دیروز بود که برای هر کاری مثل خوردن، خوابیدن و غیره به کمک من احتیاج داشت. آن روزها، آنقدر از اینکه در آغوشم آرام می گرفت و برای نیازهایش به من وابسته بود، احساس شیرینی داشتم. ولی حالا بیشترین کلمه ای که از دهانش خارج می شود: «خودم، نمی خواهم و تنهایی» است. گاهی با خودم فکر می کنم: «اون کوچولوی نازنین من کجا رفت؟».

اگر شما هم دارای فرزندان ۳ تا ۶ سال هستید، احتمالا در این تجربه با همه والدین خردسالان دیگر مشترک هستید. اگر علاقمند هستید که بیشتر در مورد دنیای خردسالان و اقتصای سن آنها بدانید و روش های موثر برای تربیت سالم آنها را بشناسید، شرکت در دوره آنلاین تربیت سالم خردسالان را به شما پیشنهاد می کنیم.

مخاطبان دوره


والدین کودکان ۳ تا ۶ سال

طول دوره 


سه جلسه (جلسات چهارم تا ششم)

زمان برگزاری


جمعه ۳۰ آبان، جمعه ۷ و جمعه ۱۴ آذر- ساعت ۱۰-۱۲

مدرس دوره 


محمد جواد فرشچی

محمدجواد فرشچی 

مترجم کتاب های تربیت سالم | مدرس رسمی و عضو انجمن بین المللی تربیت سالم

توضیحاتی درباره کلاس آنلاین


۱) این کلاس آنلاین، در پلتفرم Skyroom برگزار می شود و نیاز به نصب برنامه خاصی نیست.

۲) برای شرکت در کلاس، نیاز به اینترنت پرسرعت ندارید. سرعت اینترنت موبایل پاسخگوی کلاس است. اما اگر به اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشید، تصاویر را با کیفیت بالاتری دریافت می کنید.

۳) برای استفاده بهتر از کلاس، از لپ تاپ یا تبلت استفاده کنید. همچنین استفاده از هندزفری کیفیت صدای شما را افزایش می دهد.

۴) پس از ثبت نام، فایل های مرتبط با کلاس در واتس اپ برای شما ارسال می شود. چنانچه قبل از کلاس نیاز به فعالیتی باشد، از همین طریق به شما اطلاع داده می شود.

۵) روزهای قبل از برگزاری کلاس، لینک کلاس آنلاین برای شما ارسال می شود. با کلیک روی لینک می توانید ورود به کلاس را امتحان کنید (این کار را تا ساعت شروع کلاس به تاخیر نیندازید تا در صورت نیاز به پشتیبانی فرصت کافی وجود داشته باشد).

۶) قبل از زمان برگزاری کلاس، در ساعتی مشخص از شما خواسته می شود تا وارد کلاس شوید تا با فضای اسکای روم آشنا شوید و همچنین میکروفون شما تست شود.

۷) غیر از مدرس، پشتیبان نیز در کلاس حضور دارد تا در صورت نیاز مشکلات شما را رفع کند.

۸) در این کلاس، تصویر شرکت کننده توسط مدرس و سایر شرکت کنندگان دیده نخواهد شد.

۹) در صورت داشتن سوال حین تدریس، می توانید از علامت دست استفاده کنید تا مدرس میکروفون شما را روشن کند.

۱۰) استفاده از کلاس صرفا برای شرکت کنندگان است و ضبط صدا و تصویر مجاز نیست.

۱۱) اگر به هر دلیلی دوره لغو شد، کل مبلغ به شما بازگردانده می شود.

فهرست